• Leszek

  Super Szkoła Jazdy, świetny Instruktor jazdy p.Jerzy… Polecam szczerze każdemu, kto chce dobrze jeździć…

 • Robert k

  Spoko szkołA polecam panA Macieja niesamowity instruktor

 • Kasia

  Serdecznie polecam szkołę Mega Jazda i instruktora Pana Ryszarda Włodarskiego.

  Na szkołę Mega Jazda trafiłam przypadkiem, szukając jazd doszkalających. Po ponad rocznej przerwie od ostatniej próby zdania egzaminu na prawo jazdy potrzebowałam instruktora. Osoby, która pomoże uzupełnić braki w moich umiejętnościach jako kierowca. Trafiłam na Pana Ryszarda. Pomógł on nie tylko na nowo oswoić się z autem po długiej przerwie, ale również pomógł wyzbyć się złych nawyków kierowania pojazdem, które nabyłam we wcześniejszej szkole jazdy. Najgorszym z nich była jazda po łuku „na małpkę”. Pan Ryszard wyjaśnił jak poprawnie poruszać się po łuku, dzięki czemu ta część egzaminu stała się dużo łatwiejsza. Kilka godzin jazd doszkalających z Panem Ryszardem i wszystkie manewry zostały opanowane, zwiększyła się pewność siebie za kierownicą i egzamin na prawo jazdy został zdany.

 • Marek

  Bardzo dobry i rzetelny kurs.
  Zaopatrują w materiały i teorię prowadzą bardzo przyjaźnie zrozumiale i fachowo.
  Dzięki jazdom z Panem Andrzejem jazda stała się czymś przyjemnym i naturalnym.
  Auta ( Hyundai i20 ) mają super sprawne i schludne.

  Dziękuję całemu personelowi i będę was miło wspominał.

 • Joanna Z.

  Kiedy trafiłam na Mega-jazdę, miałam za sobą sześć niezdanych egzaminów i osiem lat walki z moim nemezis – prawem jazdy. Zdążyłam utracić wiarę, że kiedyś zostanę kierowcą, a sama myśl o zasiadaniu na fotelu kierowcy powodowała u mnie ogromny stres. Ostatecznie, dzięki pomocy najlepszego instruktora na świecie, zdałam egzamin bezbłędnie. Pan Ryszard był bardzo cierpliwy, rzeczowy, sympatyczny, uczył mnie tak, że wszystko zrozumiałam, łuk opanowałam dzięki niemu idealnie, gdyż wytłumaczył mi, jak poprawnie operować samochodem i wyczuć jego wymiary, a nie „na małpkę”. Mega-jazda poradziła sobie nawet z tak beznadziejnym przypadkiem, jak ja, POLECAM KAŻDEMU!

 • Piotr

  Świetni instruktorzy, przyjaźnie nastawieni, profesjonalne nauczanie jazdy.
  Polecam 🙂

 • Justyna

  Bardzo profesjonalna szkoła – wymagający instruktorzy, którzy wyłapią wszystkie błędy i od razu je skorygują. Cała kadra jest bardzo solidna i potrafi przystępnie (i z dużą cierpliwością) wytłumaczyć zagadnienia związane z ruchem drogowym i obsługą samochodu. Polecam szczególnie tym, którzy mają, jak ja kiedyś, problemy z opanowaniem techniki jazdy.

 • Svitlana B.

  Zdecydowanie polecam szkole Mega-Jazdę. Organizacja kursu przez kierownika szkoły p. Ryszarda jest na wysokim poziomie. Dzięki instruktorowi p. Andrzejowi nauczyłam się kierować samochodem. Jak przyszłam na kurs to nie potrafiłam nic, zaczynałam naukę jazdy od zera. Pan Andrzej nauczył Mnie wszystkiego, jest bardzo cierpliwy, wymagający, dobrze tłumaczy, powtarza tysiące razy jedno i to samo, rysuje, itp. Dzięki p. Andrzejowi egzamin państwowy zdałam za drugim razem dlatego, że za pierwszym razem musiałam czekać ponad 2 godziny na egzamin, trochę zjadł Mnie stres, nie wiedziałam jak odbywa się egzamin itp. Wszyscy w biurze szkoły są przemili: pani w biurze, prowadzący kurs teoretyczny, kierownik, instruktor. Wielkie dzięki instruktorowi p. Andrzejowi. Najważniejsze na egzaminach to zachować spokój i pokazać to co potrafisz zrobić, to czego nauczyli Ciebie instruktorzy w Mega Jeździe. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkoły i dzięki niej wkrótce odbiorę swoje prawo jazdy !

 • Stanisław K

  Polecam wam mega-jazda. Brałem jazdy doszkalające. Jeździłem z Maćkiem który wszystko mi od nowa wyjaśnił pokazał jak można lepiej i szybciej wykonywać pewne manewry na drodze placu. Egzamin dziś zdany. Żałuję że odrazu nie trafiłem do tej szkoły ?

 • Dominika

  Ośrodek szkolenia godny polecenia! 🙂
  Egzamin praktyczny zdałam na Bemowie za pierwszym razem i nie miałam ani jednego błędu. Polecam kurs w tej szkole jak i instruktora – Pana Andrzeja, który jest cierpliwy, rzeczowy i przekazuje niesamowitą wiedzę! 🙂

 • Karolina D.

  Profesjonalne przygotowanie do egzaminu, który udało mi się od razu zdać. Polecam wszystkim!

 • Paweł

  Wszystko w porządku , kurs podstawowy B zrealizowałem w 2 miesiące , jazdy miałem z p. Andrzejem Wujkiem którego mogę z czystym sumieniem polecić. Najlepszą rekomendacją dla szkoły jest to, że państwowe egzaminy teoretyczny i praktyczny zdałem za pierwszym razem.

 • Ola

  Bardzo, bardzo polecam Mega-Jazdę. Dzięki dwóm instruktorom – p. Ryszardowi i p. Andrzejowi egzamin zdałam za pierwszym razem, sama siebie zaskakując, bo nie sądziłam, że kiedy u mojego boku nie będzie już żadnego z tych dwóch super instruktorów, dam sobie tak świetnie radę. Polecam bardzo pojeździć zarówno z p. Ryszardem, jak i z p. Andrzejem, ponieważ każdy ma nieco inne podejście oraz inne metody na wykonywanie różnego rodzaju manewrów, także można wybrać coś dla siebie i nie ograniczać się do jednej metody, a co najważniejsze każdy z panów zwraca uwagę na inne rzeczy. Na egzaminie niesamowicie dużo dały mi rady zarówno p. Ryszarda, jak i p. Andrzeja. Obaj panowie są przemili i wyrozumiali, nigdy się nie zdarzyło, żeby któryś z nich był dla mnie niemiły lub się złościł, kiedy popełniłam jakiś błąd. Jazdy zawsze były bezstresowe i przychodziłam na nie z uśmiechem (wychodziłam również, mimo że nie zawsze było kolorowo). Miałam również przyjemność jeździć z p. Jarkiem – kolejny super instruktor! Podsumowując, Mega-Jazda to strzał w 10 i wszyscy pracownicy, zaczynając od pani w biurze, a kończąc na kierowniku- p. Ryszardzie, są sympatyczni, profesjonalni i niezawodni. Gorąco polecam!!! i rada dla wszystkich przed którymi jeszcze egzamin: najważniejsze jest, żeby być opanowanym, spokojnym i skupionym, to klucz do sukcesu 😉

  Bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam, Ola 🙂

 • Agnieszka

  Odbyłam jazdy doszkalające z panem Ryszardem i panem Andrzejem, którzy dali mi wiele, wiele cennych na drodze wskazówek. To dzięki nim zdałam prawo jazdy po czteroletniej przerwie od egzaminów. A ze mną nie było łatwo 😉 największy problem miałam z kontrolowaniem stresu na drodze i szybkością reakcji na nagłe trudne zdarzenia. Udało mi się pokonać własne nerwy 🙂 i wtedy zdałam egzamin tak naprawdę na luzie 🙂 Co ważne, panowie byli zawsze punktualni, uważni, profesjonalni i z poczuciem humoru 🙂 Bardzo polecam wzięcie jazd w MEGA JAZDA także tuż przed egzaminem, tego samego dnia 🙂 mi to niesamowicie pomogło w utrzymaniu odpowiedniej dynamiki jazdy i uwagi na tym razem zdanym egzaminie 🙂 I jeszcze raz: idźcie na egzamin ze spokojem, znajdźcie własny sposób na nerwy 🙂 wtedy się uda!

 • Martyna

  Mega- jazda to świetna szkoła. Serio.

  Kiedy pojawiłam się na Srebrnej, miałam już za sobą kurs w jednej z „głośnych” szkół jazdy- umiałam niewiele, na drodze brakowało mi pewności, manewry robiłam sposobami, egzamin wydawał się odległy. Dziś mogę pochwalić się świeżo zdanym egzaminem, na którym NIE POPEŁNIŁAM ANI JEDNEGO BŁĘDU. Bezbłędnie zdany egzamin to efekt wspólnej pracy z instruktorem, o którym mam ochotę napisać na każdej stronie, na której to tylko możliwe- p.Ryszarda polecę każdemu! Warszawa ma pewnie wielu dobrych instruktorów, ale p. Ryszard jest jeden. Profesjonalny, punktualny i niezwykle sympatyczny. Na jazdy z Nim jeździłam z przyjemnością i bez żadnych obaw (nawet wtedy, gdy moje umiejętności nie imponowały). Jestem szczęściarą, bo trafiłam na człowieka, który- w zostaniu kierowcą- pomagał mi z zaangażowaniem, którego się nie spodziewałam. Dzięki Niemu już niedługo wyjadę na drogę i nie będę się bała tego, co mnie na niej spotka. Na p.Ryszarda można liczyć. Do każdego podchodzi indywidualnie, poza tym świetny z niego człowiek. Pomocy, której od niego otrzymałam, nie zapomnę.

  Podziękowania należą się też p.Jurkowi. Na kilka ostatnich dni przed egzaminem jego spokój i opanowanie były bezcenne! Dodał mi pewności i udzielił ważnych wskazówek.

 • Sandra

  Mega Jazda jest naprawdę MEGA 🙂 Instruktorzy bardzo sympatyczni a przede wszystkim profesjonalni. Jestem naprawdę zadowolona z wyboru tego OSK i polecam go każdemu. 🙂

 • Marta

  Bardzo serdecznie dziekuje Panu Andzejowi W. za cierpliwość, wyrozumiałość i poczucie humoru. Dzieki niemu zdalam. Polecam szkole oraz instruktora Pana Andrzeja.

 • Dorota

  Bardzo dziękuję szkole Mega-Jazda za w pełni profesjonalne przygotowanie do egzaminu. Zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne były bardzo dobrze zorganizowane.
  Jeździłam z p. Andrzejem, który wykazał się ogromną cierpliwością do mojej osoby.
  Kilkanaście lat temu uczęszczałam na kurs, ale to p. Andrzej nauczył mnie jeździć.
  Bardzo dziękuję – zdałam za 2 razem 🙂
  Pozdrawiam Dorota

 • Katarzyna

  Jak najbardziej polecam ten ośrodek do nauki jazdy. Miła atmosfera, pełen profesjonalizm i przygotowanie do egzaminu. Mi praktykę udało się zdać za drugim, przy pierwszym poległam na skrzyżowaniu równorzędnym. Gdybym miała jeszcze raz wybierać szkołę nauki jazdy z pewnością byłaby to Mega Jazda!

 • Katarzyna

  Polecam tę szkołę jazdy! Teoria i praktyka zdane za pierwszym razem. 🙂 Elastyczne godziny, mili instruktorzy, przyjazna atmosfera i dobra lokalizacja. Zero stresu w czasie nauki, a to bardzo ważne! 😉 Polecam!

 • Sylwia

  Trafiłam do Mega Jazda przypadkowo (potrzebowałam doszkolenia po nieudanym kursie w innej szkole) i nie żałuję, a wręcz przeciwnie. Dzięki tej szkole nauczyłam się jeździć, nabrałam pewności siebie, wyćwiczyłam to w czym byłam słaba. Pełen profesjonalizm!!! Polecam wszystkim, którzy jeszcze szukają…

 • Aneta

  Fantastyczna atmosfera, bardzo cenne uwagi. Egzamin zarówno teoretyczny i praktyczny zdałam za pierwszym razem i to wszystko na przestrzeni kilku miesięcy. Bardzo dobry kontakt z instruktorem, elastyczne godziny jazd. Bardzo serdecznie polecam 🙂

 • Ania M

  Cześć. Gorąco Wam polecam szkołę MEGA-JAZDA!!! 😉 Cały kurs przebiegł w pełnym profesjonalizmie oraz w świetnej atmosferze. Zajęcia teoretyczne prowadzone w niewielkich grupach, dzięki czemu jest bardziej indywidualne podejście do kursanta, instruktor rzetelnie przekazał wiedzę oraz był czas aby uzyskać odpowiedź na zadane przez każdego pytania. Zajęcia praktyczne tzn. jazdy prowadzone są na nowych samochodach Hyundai i20 a grafik dotyczący zajęć jest ustalany indywidualnie z kursantem, dzięki czemu spokojnie można go dopasować do swojego rytmu dnia. 🙂 Z tego miejsca chciałam polecić oraz gorąco podziękować Panu Ryszardowi oraz Panu Jarkowi, z którymi miałam przyjemność jeździć. Dziękuję za rzetelnie przekazaną wiedzę, MEGA wspaniałą atmosferę, cierpliwość oraz praktyczne wskazówki, dzięki czemu zdałam egzamin teoretyczny i praktyczny za PIERWSZYM RAZEM!!! 😉
  Do zobaczenia na drodze 😉
  Pozdrawiam!!! 🙂

 • Alicja

  Zajęcia teoretyczne na kat. B prowadzone były bardzo ciekawie i były dobrym przygotowaniem do części praktycznej.
  Moim instruktorem w części praktycznej był p. Andrzej – cierpliwy, rzeczowy i bardzo zaangażowany w swoją pracę.
  Dodatkowo wykazał się elastycznością gdy przyszło do umawiania jazd na 7:00 rano lub po godzinie 17:00. Nigdy nie było z tym problemu. Właściciel, p. Ryszard cały czas trzymał piecze nad przebiegiem kursu. Dbał o kwestie formalne i tłumaczył dokładnie co i kiedy trzeba załatwić.
  Egzamin teoretyczny i praktyczny zdałam za pierwszym razem – a to jest chyba najlepsza ocena jak i reklama dla szkoły.
  Polecam Mega-Jazdę z czystym sumieniem.

 • Wiktoria

  Witam, chciałabym szczerze polecić Ośrodek Szkolenia Kierowców MEGA – JAZDA 🙂 !!! Cały kurs prowadzony w świetnej i motywującej atmosferze. Pełen profesjonalizm, zarówno podczas zajęć teoretycznych, jak i praktycznych. Chciałam bardzo podziękować panu Ryszardowi za pomoc i przekazaną wiedzę przy mojej nauce jazdy samochodem. Ogromną zaletą szkoły jest to, że lekcje odbywają się nowymi samochodami Hyundai i20, identycznymi jak na egzaminie państwowym. Jazdy rozpoczynają się blisko ośrodka egzaminowania na Bemowie, a co za tym idzie dojazd do tych rejonów jest bardzo szybki i większość jazd odbywa się na trasach egzaminacyjnych. Plac manewrowy też jest usytuowany blisko ośrodka egzaminowania. Miła atmosfera, luz i wyrozumiałość w połączeniu z przekazaną wiedzą pozwoliły mi na zdanie egzaminu teoretycznego oraz praktycznego za pierwszym razem!!! Jeszcze raz dziękuję i bardzo bardzo szczerze polecam 🙂 🙂 🙂 !!!!!!!!!

 • Ilona Włodek

  BARDZO GORĄCO POLECAM!!! Dziękuję bardzo Panu Andrzejowi za sympatyczne podejście oraz ogromną cierpliwość i przekazaną wiedzę .Egzamin teoretyczny zdany za pierwszym , praktyczny za drugim ;-)Z czystym sumieniem mogę polecić tę szkołę .

  Plusy
  atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 • Magda

  Serdecznie polecam szkołę Mega Jazda 🙂 jestem zadowolona zarówno z teorii jak i późniejszych jazd, bez problemu można umówić się na dogodny termin. Jeździłam z instruktorem p. Ryszardem, który jest bardzo cierpliwy i wszystko dokładnie tłumaczy. Egzamin zdałam za pierwszym razem 🙂

 • Łukasz

  Polecam gorąco szkołę Mega-Jazda !!! Czemu? Po pierwsze: – dziękuję za pełen profesjonalizm i wszystkie krytyczne uwagi gdy się uczyłem jeździć Po drugie: – dziękuję za świetną atmosferę podczas kursu i jazd (a Hyundai i20 jest genialny do nauki bo trzeba specjalisty żeby zgasł silnik w trasie 🙂 chociaż nie kupię tego samochodu bo jest za mało dynamiczny przy ruszaniu 🙂 ) Po trzecie: – dziękuję za to że zdałem 25.05.2015 egzamin w Warszawskim Word na Bemowie egzamin w pierwszym podejściu 😀 Łukasz

 • Angelika P.

  Jestem Bardzo zadowolona z kursu, i nauki 🙂 świetny kontakt jeśli chodzi o umawianie się na jazdy oraz profesjonalna nauka. Prawo Jazdy zdane za 2 podejściem:) Profesjonalne podejście Instruktorów. Wszystko jak najbardziej na Tak. Polecam

 • Paulina P.

  Witam, oceniam Ośrodek Szkolenia Kierowców Mega-Jazda bardzo pozytywnie. Miałam lekcje jazdy w tej szkole u pana Ryśka. Instruktor był za każdym razem dobrze przygotowany do zajęć. Po kolei przerabialiśmy wszystkie zagadnienia od tych prostszych do tych trudniejszych. Pan Rysiek potrafił jednocześnie być cierpliwy i wymagający. Czynności, które sprawiały mi trudność tłumaczył w taki sposób, że robiłam postępy. Podczas mojej nauki nie zdarzały się natomiast nerwowe sytuacje -takie, żebym odczuła że instruktor jest na mnie zdenerwowany. Wydaje mi się, że nie mam dużych wrodzonych zdolności do kierowania Jednak podczas lekcji z panem Ryśkiem miałam poczucie, że robię postępy, że pracujemy nad błędami i że z zajęć na zajęcia idzie mi coraz lepiej. Dużym plusem szkoły było to, że lekcje rozpoczynały się na Placu Bankowym, skąd jest blisko do tras egzaminacyjnych na Bemowie. W związku z tym dojazd do tych rejonów zajmował góra 20 minut, także znaczna większość czasu lekcji jazdy odbywała się na terenach egzaminowania. Wygodne jest to, że szkoła ma placyk manewrowy również w tych rejonach – blisko ośrodka egzaminacyjnego. Mam porównanie z innymi szkołami i instruktorami, ponieważ naukę ze szkołą Mega Jazda rozpoczęłam po kilku niezdanych egzaminach praktycznych i po kilku latach przerwy w nauce jazdy. Widzę znaczące różnice w podejściu instruktorów i w poziomie prowadzenia lekcji jazdy na plus dla Szkoły Mega Jazda. Odkąd po kilku latach podjęłam ponowną naukę ze Szkołą Mega Jazda zdałam egzamin praktyczny (który kiedyś wydawał mi się wyzwaniem nie do przeskoczenia) za drugim podejściem. Pozdrawiam, Paulina

 • Ola M.

  Szkoła zdecydowanie godna polecenia, luźna atmosfera, instruktor- p. Ryszard przesympatyczny, raz oblałam przy parkowaniu, na następnej lekcji wałkowaliśmy to chyba z godzinę i… UDAŁO SIĘ !!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

 • Julia P.

  Cały kurs naprawdę był mega, mój instruktor Pan Ryszard był wyrozumiały i jak mówią, że nauka jest ciężka to ja się świetnie bawiłam podczas kursu.

 • krzysztof p

  Hej przechodziłem kurs w mega jazda i polecam wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie wykłady jak również jazdy. Robiłem wcześniej kurs w innej szkole i jest to niebo a ziemia. W poprzedniej szkole mnie oszukali wiec kolejny raz szukałem normalnej szkoły i na tej się nie zawiodłem. Jazdy miałem z Jarkiem i polecam spokojny opanowany i konkretnie tłumaczy. Nauczył mnie wszystkiego co trzeba aby zdać egzamin a myślałem po wcześniejszym kursie ze jestem beznadziejny i nigdy nie dam rady zda. Jeździłem również z Maćkiem równie polecam sympatyczny dobre porady jazda z nim to przyjemność. Z Maćkiem miałem jazdy przed samym egzaminem i mega to pomogło bo miałem opanowane ronda i miejsca po których następnego dnia milem jazdę na egzaminie. ZDAŁEM ZA 1 RAZEM CO WYDAWAŁO MI SIĘ NIEREALNE. POLECAM SZKOLE WSZYSTKO NA 100%

 • Magdalena K.

  Kurs w tej szkole robiłam ok. dwa miesiące temu i wszystkim moge ja polecić z całego serca. Teoria przebiegła dokładnie, szybko i sprawnie, ponieważ byłam na kursie weekendowym. Prowadził go pan Wojtek- miał z nami fajny kontakt, każdy pracował i nikt nie przysypiał. Ale prawdziwa zabawa zaczęła sie przy praktyce – jeździłam z panem Ryszardem. Jazdy przebiegały zawsze w wesołej atmosferze, nie zdarzyło się, żeby pan Ryszard stresował niepotrzebnie czy krzyczał. Dostałam wiele praktycznych wskazówek i rad kiedy robiłam cos nie tak. Zależało mi na szybkim robieniu kursu i nie było z tym żadnego problemu, wyjeździłam godziny w mgnieniu oka. Końcowy efekt był zaskakujący – egzamin państwowy zdałam za pierwszym podejściem. Zdecydowanie wielki plus – dobry kurs i fajne wspomnienia 🙂

 • Klaudia M.

  Jestem bardzo zadowolona z całego kursu w tej szkole, egzaminy państwowe – zarówno teoretyczny jak i praktyczny – zdałam za pierwszym razem. Wykłady prowadzone były ciekawie i sprawnie. Instruktorzy – pan Ryszard i pan Andrzej – sympatyczni, cierpliwi i wyrozumiali, jazdy przebiegały w miłej atmosferze, obydwaj udzielali wielu praktycznych wskazówek pod kątem egzaminu. Polecam!

 • MARZENA J

  Miałam przyjemność być na kursie w Ośrodku Szkoleniowym Mega-Jazda i stwierdzam ,że to był najlepszy mój wybór !!! 🙂 gorąco wszystkim polecam ten ośrodek – miła, luźna atmosfera a jednocześnie solidne przygotowanie. Instruktor Maciek , Ryszard -Właściciel z którymi jeździłam, doskonale przygotowali mnie do egzaminu, zarówno pod względem technicznej obsługi pojazdu jak i wypracowania pewności jazdy w ruchu drogowym. Na egzaminie nie miałam problemu – trasa egzaminacyjna przebiegała po ulicach i miejscach, gdzie jeździłam z Instruktorami, co dodawało trochę pewności siebie (oczywiście ciężko jest się nauczyć na pamięć mapy Warszawy i żaden kierowca na pamięć jeździć nie powinien, jednak znajomość najczęściej występujących tras egzaminacyjnych bardzo dużo daje). Polecam! 🙂 A i dodam ,że również na koniec mojej nauki miałam przyjemność wyjeździć 2 godz. z Instruktorem Andrzejem świetne podejście do Kursanta . Jeszcze raz polecam w wyborze szkole Mega-Jazda na 100 % 🙂 MARZENA

 • Barbara K.

  Serdecznie polecam szkołę jazdy Mega-jazda. Cały kurs odbywałam z panem Ryszardem i jestem bardzo zadowolona. Egzamin, zarówno teoretyczny, jak i praktyczny zadałam za pierwszym razem, chociaż od początku myślałam, że mi się to nie uda. Jazdy odbywały się w przyjemnej atmosferze, po trasach, które później mogą pojawić się na praktyce, także na egzaminie nic mnie nie zaskoczyło. Z czystym sumieniem mogę polecić tę szkołę jazdy i tego instruktora.

 • Natalia O.

  Jestem bardzo zadowolona z kursu w szkole Mega-jazda, polecam wszystkim, którzy chcą zdać prawo jazdy. Jeździłam z instruktorem – panem Ryszardem, jazdy naprawdę przebiegły szybko i przyjemnie, w miłej atmosferze, jeździłam po trasach, po których odbywa się egzamin. Zostałam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu przez pana Ryszarda. Nauczyłam się wiele, dostałam sporo wskazówek, rad. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdałam za pierwszym razem. Gorąco polecam Szkołę Mega-jazda

 • Natalia M.

  Miałam przyjemność jeździć pod okiem Pana Ryszarda i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że wybór tej szkoły był najlepszym wyborem. Cierpliwość Pana Ryszarda (której w moim przypadku trzeba było bardzo dużo) sprawiła, że przełamałam wszystkie bariery, które miałam za kierownicą. Pan Ryszard uczulił mnie na wszystkie „kruczki” egzaminacyjne i opanowałam trasy, którymi poruszałam się potem na egzaminie. Dzięki temu zdałam za 1 razem 🙂 Super atmosfera, ogromna cierpliwość i duże zaangażowanie Pana Ryszarda w to, żeby naprawdę nauczyć mnie jeździć, a nie tylko odbębnić kolejne 2 godziny. Zdecydowanie polecam 🙂

 • Karol P.

  Mega-jazda to naprawdę dobra szkoła. Rzetelne przeprowadzenie kursu teoretycznego, jazd oraz jazd doszkalających. Instruktorzy przekazują wiedzę niezbędną na egzamin, w czasie jazd każdy błąd jest analizowany i skutecznie usuwany. Z umawianiem się na jazdy nie było problemów – kurs zrobiłem w 2 miesiące. Prawo jazdy zdałem za pierwszym podejściem, do czego w bardzo znacznym stopniu przyczyniła się ta szkoła.

 • Joanna O.

  Jeśli zastanawiasz się nad wyborem szkoły nauki jazdy, to polecam szkołę Mega Jazda! Odbywałam tam zarówno kurs, jak i jazdy doszkalające. Jeździłam przede wszystkim z panem Ryszardem, ale również z panem Jarkiem i z każdym z nich było bardzo fajnie 🙂 Atmosfera na zajęciach dobra, o wszystko można spytać bez problemu i szlifować braki do skutku, duża elastyczność z umawianiem się na jazdy, korzystna cena kursu, a w przypadku jazd doszkalających także rabaty po paru godzinach jazd. Oczywiście instruktorzy wymagają i na szczęście uważnie obserwują czy nie stwarzamy niebezpieczeństwa na drodze, a w razie konieczności reagują natychmiastowo 😉 W każdym razie, egzamin zdany :))

 • Urszula S.

  Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły. Odbywałam kurs i jazdy doszkalające, atmosfera bardzo przyjemna, instruktor – Pan Ryszard tłumaczy wszystko dokładnie i ma dużo cierpliwości do kursantów 🙂 Dzięki temu egzamin zaliczyłam za pierwszym razem i w samochodzie, mimo stresu związanego z samym egzaminem czułam się pewnie. Pozdrawiam serdecznie i polecam 🙂

 • Angelika P.

  Jestem Bardzo zadowolona z kursu, i nauki 🙂 świetny kontakt jeśli chodzi o umawianie się na jazdy oraz profesjonalna nauka. Prawo Jazdy zdane za 2 podejściem 🙂 Profesjonalne podejście Instruktorów. Wszystko jak najbardziej na Tak. Polecam